PAÜ’nün Merakla Beklenen Yemek İhalesinin Tarihi Belli Oldu…

PAÜ’nün Merakla Beklenen Yemek İhalesinin Tarihi Belli Oldu…
PAÜ’nün Merakla Beklenen Yemek İhalesinin Tarihi Belli Oldu…

Yayınlanma:25 Temmuz 2023 21:32 Güncelleme:29 Ağustos 2023 20:08

PAÜ Burada tarafından yakından takip edilen, önceki rektör döneminde ciddi şikayetler ve usulsüzlükler yapıldığı iddialarıyla kamuoyunun gündeminden düşmeyen Pamukkale Üniversitesi(PAÜ) yemek ihalesinin tarihi ve katılım şartları kesinleşti.

Geçtiğimiz hafta içinde PAÜ BURADA tarafından ‘Yemek İhalesi Ne Zaman Yapılacak?’ diye sorulmuş ve yetkililerden cevap beklenmişti.

PAÜ yetkilileri, haberin çıkmasından kısa bir süre sonra her ne kadar basın açıklaması yolunu tercih etmezse de yemek ihalesini kamuoyuna duyurdu ve şartnameyi yayınladı.

PAÜ Yemek İhalesi’yle İlgili Birçok İddia ve Endişe Dile Getiriliyor…

İHALE AĞUSTOS SONUNDA…

Pamukkale Üniversitesi tarafından EKAP aracılığıyla yayımlanan ihale duyurusuna göre, PAÜ Hastaneleri Taşımalı Yemek İhalesi’nin 21 Ağustos Pazartesi Günü saat 10.00’da PAÜ Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi Kınıklı Kampüsü Yeni Hastane Binası Zemin Kat Kınıklı – Pamukkale / Denizli adresinde gerçekleşeceği bildirildi.

Hazırlanan ihale şartlarının, kamu çıkarı gözetilmesi ve aksaklık olmadan işin yürütülmesi açısından önemle ele alındığı belirtilirken

İhaleye girecek firmaların ihale tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış günlük en az ; 2700 Adet En Az 4 Çeşit Tabldot Yemek, 900 Adet En Az 5 Çeşit Kahvaltı, 180 Adet En Az 5 Çeşit Diyet Kahvaltı, 270 Adet En Az 6 Çeşit Diyet Yemek, 100 Adet En Az 3 Çeşit R2 (Sulu Yemek), 270 Adet En Az 4 Çeşit Paket Yemek, 680 Adet En Az 1 Çeşit Ara Öğün üretim kapasitesi olduğuna dair kapasite raporlarının yanı sıra her türlü araç gereç ve personel standartlarına da uyması istenecek.

6.1kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz