Yayınlanma:24 Haziran 2023 10:51 Güncelleme:19 Temmuz 2023 19:59

Hukuk fakültesi için yapılan bina turizm fakültesine verildi. Bizleri İİBF’nin içine sıkıştırıp sadece bir tabela yapıştırmayı yeterli gören üniversite yönetimi hem bize bina vermeyip hem de yanımızda olduğunu söyleyerek yalan söylüyor ve ayıp ediyor.

Mesajı gönderen: PAÜ Hukuk Fakültesi öğrencisi


Biz mimarlık öğrencileri de fakülte fakülte geziyoruz, sınıfımız bile yok doğru dürüst. Elimizde kocaman çantalarla sağa sola gitmekten bıktık cidden.

Mesajı gönderen: Mimarlık Fakültesi öğrencisi


İletişim fakültesi 4. Katta ve asla öğrenciler için asansör yok her gün en üst kata yürüyerek çıkıyoruz sınıflarımız dar yazın ders işlenmiyor sadece iletişim fakültesi var denmek için verilmiş ki aslında o binanın amacı da bir fakülte değil başka bir amaçla açılmış sonradan karar değiştirilmiş tamamen bilinçsizlikle turizm ve iletişim fakültesine verilmiştir bilmeden asıp kesen arkadaşlarım lütfen ince okuyup sık dokuyun.

Eskiden iletişimcilerin binası sanki bir meslek yüksek okulu havasıyla şehirden ve kampüsten uzak bir yerdeydi daha yeni yeni fakülteye kavuştu ona da fakülte denebilecekse bir öğrenci olarak her defasında kampüs dışına ders görmeye gitmek istemezdim

Bir arkadaş yazmış hukuk fakültesi turizime verildi diye arkadaşım öyle bir dava yok o bina tamamen enstitü olarak açıldı sonradan karar değişip fakülte yapıldı yani içini görsen ders işlenmez kışın su alır yazın yanarsın çokta sağlıklı değil.


Mesajlar Burada” kategorisinde sizlerden gelen mesajları yayınlıyoruz. Sizlerde mesajlarınızı BURAYA tıklayarak ulaştırabilirsiniz.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz