CHP Adayı Sema Silkin Ün Aldı Mikrofonu Eline Ve...

Yayınlanma:13 Mayıs 2023 12:07 Güncelleme:13 Mayıs 2023 16:34

CHP Adayı Sema Silkin Ün Aldı Mikrofonu Eline Ve... | Şifre Haber - Denizli Haberleri I https://www.sifrehaber.com/chp-adayi-sema-silkin-un-aldi-mikrofonu-eline-ve/

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Adayı Sema Silkin Ün, belki de Denizli siyasi tarihine geçecek önemli bir çalışmaya imza attı. Eline mikrofonu alan Ün, sokakta vatandaşlara şehrin beklentilerine dair sorular sordu.

Yaklaşan seçimler öncesinde Denizli sokakları bir ilke sahne oldu. Genelde televizyon ve sosyal medya kanallarının ağırlıklı olarak yapmış olduğu sokak röportajlarına farklı bir halka daha eklendi.

CHP Adayı Sema Silkin Ün Aldı Mikrofonu Eline Ve...
CHP Adayı Sema Silkin Ün Aldı Mikrofonu Eline Ve…

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Adayı Sema Silkin Ün, önemli bir çalışmaya imza attı.

Eline mikrofonu alan ve sokakta önüne gelen vatandaşlara ilk olarak kendisini tanıtan Ün, “Milletvekillerinden ne bekliyorsunuz? Benden ne istersiniz? Şehrin çözüm bekleyen sorunları neler?” sorularını yöneltti.

CHP Adayı Sema Silkin Ün Aldı Mikrofonu Eline Ve...
CHP Adayı Sema Silkin Ün Aldı Mikrofonu Eline Ve… 6

Vatandaşların şaşkın bakışları arasında röportajını gerçekleştiren, sorulan sorular mukabilinde aldığı cevaplara göre seçim sonrası hayata geçirmeyi planladıkları vaatlerinden kesitler anlatan Ün, sıcak sempatik tavalarıyla vatandaşların ilgi odağı haline geldi.

İŞTE O SOKAK RÖPORTAJI…

WHATSPP 1170X200

Table of Contents

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz