CHP Mitingine Bu Kare Damga Vurdu...
CHP Mitingine Bu Kare Damga Vurdu...

Yayınlanma:05 Mayıs 2023 10:57 Güncelleme:13 Mayıs 2023 16:39

CHP Mitingine Bu Kare Damga Vurdu... | Şifre Haber - Denizli Haberleri I https://www.sifrehaber.com/chp-mitingine-bu-kare-damga-vurdu/

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli mitingi sonrasında milletvekili adaylarını platforma davet etti. Tek tek platformdaki yerini alan milletvekili adayları, miting alanına gelen vatandaşların alkışları ve sevgi gösteriyle karşılandı.

Kılıçdaroğlu’nun 3. sıra Milletvekili Adayı Sema Silkin Ün‘ü özellikle yanına davet edip sol tarafına alması ve halkı birlikte selamlaması dikkatlerden kaçmadı.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu Denizlililerle mitingde bir araya geldi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katılımı ile 29 Ekim Bulvarı Özay Gönlüm Bulvarı’nda gerçekleşen miting sonrası gazetecilerin konuya dair sorularını cevaplayan Millet İttifakı CHP Denizli Milletvekili Adayı Sema Silkin Ün, milletvekili listelerinin açıklandığı ilk günden bu yana kendisine partinin öz evladıymış gibi her platformda sahip çıkan ve destekleyen parti teşkilatlarına ve vatandaşlara teşekkür etti.

CHP Mitingine Bu Kare Damga Vurdu...
CHP Mitingine Bu Kare Damga Vurdu…

“DENİZLİ’NİN GELİNİ İDİM, ŞİMDİ KIZI OLDUM”
Ün, “Denizli’nin gelini hepimizin milletvekili” sloganı ile çıktığımız bu yolda gerek Denizli seçmeni ve gerekse de Cumhuriyet Halk Partililer beni sahiplendi. Ben de bu güvenin gereğini milletvekili seçildiğim takdirde Ankara’da en güzel şekilde yerine getireceğim.

CHP Mitingine Bu Kare Damga Vurdu...

Bugün bir kez daha gördük ki, millet ittifakı bileşeni partiler bir ve bütün olmuş, ayrım gayrim gözetmeden tek vücut haline gelmişler. Bu miting Denizli tarihine geçecek’ demiştik ve bugün güvenimizin boşa çıkmadığını bir kez daha gördük. Denizli’nin gelini idim ama şimdi Denizli’nin Has kızı oldum diyebiliriz” ifadelerini kullandı.

YAKINDA PROJELER AÇIKLANIYOR…
Milletvekili adayı olarak Denizli’nin meseleleriyle daha yakından ilgilenme fırsatı bulduğunu aktaran CHP Milletvekili Adayı Ün, “Adaylığımız kesinleşmeden Denizli ile ilgili önemli olarak nitelendirilebilecek çok sayıda proje hazırladık. Ekonomi başta olmak üzere tarım tekstil turizm gibi konularda Denizli’yi ilk 5 il arasına sokacak çalışmalarımız hazırdır. Yakında hepsini tek tek halkımızla paylaşacağız” dedi.

Table of Contents

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz