Yayınlanma:01 Mart 2023 11:19 Güncelleme:17 Mart 2023 20:24

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, deprem bölgesindeki üniversiteleri ziyaret ederek acılarını paylaştı. Ziyarette, Pamukkale Üniversitesi personelinin katkılarıyla hazırlanan bir tır dolusu havlu dağıtıldı.

Rektör Kutluhan, yaptığı ziyaretlerde Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Veysel Eren, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Bakan, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli ile bir araya geldi.

Rektör Prof. Dr. Kutluhan’ın Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın’ı ziyaretinde ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy’da yer aldı.

Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Hatay’da Koordinatör Vali olarak görevlendirilen Denizli Valisi Ali Fuat Atik’i de ziyaret etti.

Rektör Kutluhan, deprem bölgesindeki rektörlere geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerini ileterek, her zaman destek olmaya hazır olduklarını belirtti.

6.5kTakipçi

3 YORUMLAR

  1. Tabi hoş bir şey nezaket ziyareti ama rektör hocamızın burada çözmesi gereken bir sürü iş var. Personeli promosyon işi ne oldu, yemek uygulamasında kalan paralar ne olacak, artık lafı bile edilmeyen ek mesai ve yolluk ücretleri, kısmi zamanlı öğrenciler, yurttan çıkan öğrenciler falan filan, aklıma ilk gelenler bunlar. Daha var bir sürü sorun. Yıllardır okula değil bu fotoğraflı gezilere öncelik vere vere birikti işleri hocanın, dağ oldu büyüdü sorunlar.
    Hem “sağ elin verdiğini sol el görmemeli” demez mi hadisler. Oralara gidip fotoğraf çektirmek, gazetelerde reklam yapmak ne kadar doğru bilemedim.
    Telefonla da iyi dileklerini iletebilirdi,
    Allah sonumuzu hayır etsin diyelim ne diyelim

  2. Rektör bey fotoğraf çektirmeye harcadığı mesaiyi üniversitenin sorunlarına harcasaydı Paü bu durumda olmazdı. Binası olmayan ya da yetersiz kalan diş hekimliği, mimarlık, iletişim ve hukuk fakültelerinin sorunlarını görmezden geliyor. Binası olan tıp fakültesine ek bina veriyor. Diğer fakülteler üvey evlat mı?

  3. Rektörüm boşver, gitsen bir dert gitmesen bir dert. Fotoğraf çektirsen bir dert çektirmeden bir dert. Daha dün bunlar Pamukkale Üniversitesi yardım İle ilgili bir şey yapmıyor deniyordu. Asıl şimdi Allah sonumuzu hayır etsin. Hadi hayırlısı orada rektör kurum temsilcisi olarak var. Başka platformda yazdığını okudum senin paü bir şey yapmıyor sırtını döndü depremzedelere yazmıştın. Biraz dürüst olalım lütfen. Eleştirmiş olmak için abesle iştigal yapmayalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz