Uzaktan eğitimin hiç bir verimliliği yok

Yayınlanma:15 Şubat 2023 11:47 Güncelleme:15 Şubat 2023 11:47

Şu anda 3. sınıfım ve üniversite eğitim hayatımın 1 senesini zaten online geçirdim ve tekrar eve kapanıp uzaktan eğitim istemiyorum. Uzaktan eğitimin hiç bir verimliliği yok. Bu kararın değiştirilmesi gerekiyor.

Mesajı Gönderen: Bahar Özgenç / Sanat Tarihi 3. sınıf öğrencisi


Öğrenci Mesajları” bölümünde PAÜ öğrencilerinden gelen mesajları yayınlıyoruz. Sizlerde mesajlarınızı BURAYA tıklayarak ulaştırabilirsiniz.

6.1kTakipçi

1 Yorum

  1. Ben PAÜ de okumuyorum ama başka bir üniversite de öğrenciyim yeterince eğitimsizlikten ülkemiz mahvoldu. Ve bu kararı veren makamlar sayesinde bir dönemimiz daha mahvolluyor . EĞİTİM bu ülke için şart. Geriye dönüp bu dersleri kimse bize sunmayacak öyle bir şansımız yok. İlk vazgeçilen yer hep eğitim üniversiteler oluyor yeter. Evet deprem bölgesinde ki 15 milyon etkilendi ve yardıma ihtiyacı var ve bu 15 milyon insana sunulacak olanak yeterince devletin elinde var. Geriye kalan 66 milyon insan bu kadar maddi manevi etkilenmek zorunda değil. 2 ay sonra herşey eskiye döndüğünde hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya başladığımız zaman bu ülkede en çok zararı gören biz öğrenciler olucak bu karardan vazgeçin cahil bir ülke olmak istemiyoruz YETER!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz