Yayınlanma:15 Şubat 2023 21:28 Güncelleme:16 Şubat 2023 09:02

Yalnızca benim bölümündeki arkadaşlarım için geçerli olmamakla beraber eğitim fakültesi son sınıf öğrencilerinin mezun olabilmesi için iki dönem öğretmenlik uygulaması dersini vermiş olması gerekiyor. Bunun için de KYK’da kalması gerekenlerin sesi olmak istiyorum. Denizli’de yaşamayan birçok son sınıf öğrencisi bulunmaktadır ve bu öğrenciler kalacak yer problemi ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Bu belirsizlikte ne yapacağını bilemeyen memleketten gelip yurttaki eşyalarını alıp dönenler var, yurtta kalınmadığı için. Öğretmenlik uygulaması dersine tabi olan öğrencilerin en azından yurtlarda kalması için gerekli izinlerin verilmesini talep ediyoruz. Yurtta kalabilecekler statüsüne dahil edilmemiz gerektiğini düşünüyoruz.

Mesajı Gönderen: İlköğretim Matematik Öğretmenliği 4. sınıf öğrencisi


Sadece bu bölümle kalmamakla beraber tüm bölümlerde olması gerektiğini düşündüğüm yurtta kalabilme imkanı için iletmek istiyorum. İç mekan tasarımı programı 2. sınıfların zorunlu staj programı için yurtta bulunmayı talep ediyoruz. Belgemizde çalışması mecburi yazısı “zorunlu” kelimesiyle aynı anlamdadır bundan dolayı kabul edilmeme ihtimali durumu var. Zorunlu stajımızı yapabilmek adına yurtta barınmayı talep ediyoruz. Teşekkür ederiz.

Mesajı Gönderen: İç Mekan Tasarımı 2. sınıf öğrencisi


Depremzede arkadaşlarım için de ne kadar kötü bir olay yaşamış olsalar da hayatta olmaları dolayısıyla bir an önce toparlanabilmeleri ve onlara psikolojik açıdan destek olabilmemiz adına en azından 4. sınıf öğrencilerinede kyk açılmasını talep ediyorum.

Mesajı Gönderen: İlahiyat Fakültesi 4. sınıf öğrencisi


Öğrenci Mesajları” bölümünde PAÜ öğrencilerinden gelen mesajları yayınlıyoruz. Sizlerde mesajlarınızı BURAYA tıklayarak ulaştırabilirsiniz.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz