Yayınlanma:09 Şubat 2023 16:52 Güncelleme:09 Şubat 2023 18:59

Genç Diş Hekimleri Derneği Denizli Temsilciliği, 2. dönem eğitimine devam eden PAÜ Diş Hekimliği Fakültesi’nin tatil süresinin 20 Şubat 2023 tarihine kadar uzatılmasını talep etti.

Genç Diş Hekimleri Derneği Denizli Temsilciliği bir bildiri yayınlayarak, depremin her açıdan büyük zararlara yol açtığını, fakülte öğrencilerine eğitim- öğretimin devamlılığı için kolaylık sağlanmasını istedi.

Bildiride şu ifadelere yer verildi:

6 Şubat Kahramanmaraş Pazarcık merkezli ülkemizin 10 ilini etkileyen büyük bir afet ile karşı karşıya bulunmaktayız. Genç Diş Hekimleri Derneği Pamukkale Üniversitesi olarak bu durumdan kaynaklı büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Ülkemizin başına gelen bu afet her açıdan çok büyük zararlara sebep olmuştur. Yaşanan bu olayda başta kendi fakültemiz öğrencileri olmak üzere birçok meslektaşımız etkilenmiştir. Bunun yanı sıra çoğu fakülte arkadaşlarımız ve dernek üyelerimiz gönüllü olarak afet bölgesinde yardımlarına devam etmektedir. Bu şartlar altında fakültemiz öğrencilerinin eğitim- öğretim devamlılığı için kolaylık sağlanmasını istiyoruz. 2. dönem eğitimine devam eden fakültemizin tatil süresinin 20 Şubat 2023 tarihine kadar uzatılmasını talep ediyoruz.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz