Yayınlanma:08 Şubat 2023 22:22 Güncelleme:16 Şubat 2023 18:55

Pamukkale Üniversitesi’nde depremden hayatını kaybeden öğrenci sayısı artıyor. Hatay’dan bir vefat haberi daha geldi. İletişim Fakültesi öğrencisi Sema Haddur hayatını kaybetti.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen depremler tüm Türkiye’yi sarstı. Maraş merkez üslü depremde binlerce kişi hayatını kaybetti ve yaralandı.

Pamukkale Üniversitesi’nden ise iki gün içinde 4 öğrencinin vefat haberi duyuruldu. İlk gün İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencisi Ömer Terazi Hatay’da, Tıp Fakültesi öğrencisi Şiraz Elmahamide Kahramanmaraş’ta göçük altında kalarak vefat etti.

Bugün ise Psikoloji Bölümü öğrencisi Müzeyyen Nur Karaca’nın Hatay’da hayatını kaybettiği öğrenildi. Kısa bir süre sonra İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. sınıf öğrencisi Sema Haddur’un ölüm haberi geldi.

PAÜ’den yapılan duyuruda “Üniversitemiz İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. sınıf öğrencisi ve Kurumsal İletişim Merkezi çalışanı Sema Haddur, meydana gelen deprem felaketi sonucu Hatay ilimizde hayatını kaybetmiştir. Allah’tan rahmet, ailesi ve tüm yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz” ifadelerine yer verildi.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz