Yayınlanma:08 Şubat 2023 16:01 Güncelleme:15 Şubat 2023 10:41

Pamukkale Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğrencisi Müzeyyen Nur Karaca deprem sonucu Hatay’da hayatını kaybetti. PAÜ’den depremde hayatını kaybeden öğrenci sayısı üç oldu.

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve 10 ili etkileyen 7.7 büyüklüğündeki deprem ve Elbistan merkezli 7.6 büyüklüğündeki ikinci deprem, Hatay’da büyük yıkıma neden oldu.

7 Şubat Salı günü Hatay’dan Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencisi Ömer Terazi’nin vefat haberi geldi. Bugünde İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü öğrencisi Müzeyyen Nur Karaca’nın hayatını kaybettiği öğrenildi.

Baş sağlığı mesajı yayımlayan Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü, “İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Psikoloji Bölümü 1. sınıf öğrencisi Müzeyyen Nur Karaca, meydana gelen deprem felaketi sonucu Hatay ilimizde hayatını kaybetmiştir. Allah’tan rahmet, ailesi ve tüm yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz” ifadelerini kullandı.

Tıp Fakültesi öğrencisi Şiraz Elmahamide Kahramanmaraş’ta göçük altında kalarak vefat etti. PAÜ’de depremden dolayı vefat eden öğrenci sayısı üç oldu.

Pamukkale Üniversitesi Psikoloji Topluluğu’nun başsağlığı mesajı
6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz