Yayınlanma:09 Ocak 2023 21:03 Güncelleme:30 Ocak 2023 22:23

Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında Pamukkale Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından 100. Yıl Hatıra Koruluğu oluşturuldu.

100. Yıl Turizm Hatıra Koruluğuna 100 çam ağacı, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serkan Bertan, akademik, idari personel ve öğrenciler tarafından dikildi.        

Rektör Kutluhan: “100 adet çam ağacı fidanı dikerek oluşturduğumuz alana ‘100. Yıl Turizm Hatıra Koruluğu’ adını verdik.”

Etkinlik alanında ilk ağacı diken Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan etkinlikte yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Bu yıl itibariyle 100 yılını kutlamaya başladığımız Cumhuriyetimizin, Pamukkale Üniversitesi olarak biz de bir hatıra bırakmak adına 100 adet çam ağacı fidanı dikerek oluşturduğumuz alana 100. Yıl Turizm Hatıra Koruluğu adını verdik. Yüzüncü yıl kutlamalarımız böyle güzel bir etkinlik ile başladı, daha güzelleri ile devam etsin diliyoruz. Cumhuriyetimiz gibi bu ağaçlar da bir dahaki yüzyıla kadar yaşasın! Etkinliği düzenleyen Turizm Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Serkan Bertan hocamıza çok teşekkür ediyorum. Hayırlı olmasını diliyorum.”

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz