PAÜ mezunu genç hemşireden haber alınamıyor

Yayınlanma:04 Ocak 2022 15:30 Güncelleme:05 Ocak 2022 20:34

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde yaşayan 23 yaşındaki hemşire Batuhan Yiğit, kayboldu. 30 Aralık günü öğle saatlerinde arkadaşlarıyla buluşmak için evden çıkan Yiğit’ten bir daha haber alınamadığı öğrenildi. İstanbul’a atandığı öğrenilen genç sağlıkçının nereye gittiği, kaçırılıp kaçırılmadığı ise merak konusu oldu.

Edinilen bilgiye göre Pamukkale Üniversitesi’nden bu yıl mezun olan hemşire Batuhan Yiğit, 30 Aralık Perşembe günü öğle saatlerinde Pamukkale ilçesine bağlı Karşıyaka Mahallesi’nde ailesi ile birlikte yaşadığı evden çıktı. Ailesine ‘arkadaşlarıma gidiyorum’ dediği öğrenilen 23 yaşındaki Yiğit’ten o saatten sonra bir daha haber alınamadı.

AİLESİ İZ SÜRDÜ AMA…

Ailesi, akşam saatlerinde eve geri dönmeyen Yiğit’in telefonunu aradı ancak telefon açılmayınca aile durumundan şüphelendi. Mahalleyi aramaya başlayan aile, Yiğit’i bulamayınca durumu polise bildirdi. Polisten önce aramaya başlayan aile, dedektif gibi iz sürerek çevredeki güvenlik kameralarını inceledi. Yapılan incelemede gencin yaklaşık 400-500 metre ilerledikten sonra kamera açısından çıktığı belirlendi.

HİÇ DÜŞMANI YOKTU…

Yiğit’in ablası Buket Yiğit, “Pamukkale Üniversitesinden yeni mezun oldu. İlk görev yeri olacaktı. 25 Aralık’ta İstanbul’a Üsküdar’a atandı. Ailesinden ayrılacağı için üzgün olduğunu arkadaşlarına iletti. Başka şehirde yaşamak istiyordu. Evden arkadaşlarıma gidiyorum diye çıktı. Kendisinden bir daha haber alamadık. Güvenlik kameralarıyla bir süre takip ediliyor. Aynı günün akşamında telefonla aradık çaldı ama açılmadı. Polise haber verdik. Perişan durumdayız” dedi.

İLK GÖREV YERİ OLACAKTI…

Genç hemşirenin bu yıl Pamukkale Üniversitesi’nden mezun olduğu, 25 Aralık’ta yapılan atamada ise İstanbul Üsküdar’a atandığı öğrenildi. Aile görenlerin polise ya da 0552 072 0402 telefona bildirmesini istedi. 

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz