Kasapoğlu: “Bu sahneye 12 yıl sonra ilk kez çıkıyorum”

Yayınlanma:05 Aralık 2021 11:17 Güncelleme:15 Aralık 2021 11:06

PAÜ’de yaşanan yönetim değişikliği nedeniyle adını taşıyan salona girme konusunda adeta cezalı duruma düştüğünü belirten Hasan Kasapoğlu, “Salon hizmete açıldıktan 12 yıl sonra sahneye ilk kez çıkıyorum” dedi.

Pamukkale Üniversitesi’nde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle yapılan etkinliklere katılan Hasan Kasapoğlu, duygu ve düşüncelerini paylaşmak için sahneye davet edildi. Kampüs içinde yer alan Hasan Kasapoğlu Kültür Merkezi’ni üniversiteye ve Denizli’ye kazandıran Hasan Kasapoğlu, adını taşıyan salona 12 yıl sonra ilk kez geldiğini kaydetti. Kasapoğlu, Denizli’nin sanatta ivme kazanması, dünyada sergilenen oyun ve müzikallerin bu salonda sahnelenebilmesi adına salonun yapımına destek verdiğini söyledi. Sürecin devamında PAÜ’de yönetim değişikliği yaşandığını ve kendilerinin bu salona girme konusunda adeta cezalı duruma düştüğünü ifade eden Kasapoğlu, Prof. Dr. Ahmet Kutluhan’ın Rektörlüğünde yeni yönetimle birlikte yeni projeleri hayata geçirme konusunda çalışmalara başladıklarını dile getirdi. Bu sebeple Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ve PAÜ yönetimine teşekkürlerini iletti.

Zolan: “Bu salonu kazandıran Kasapoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Hasan Kasapoğlu Kültür Merkezi’ni üniversiteye ve Denizli’ye kazandırarak; kültür ve sanata verdiği değer ve destekten dolayı Aslı Tekstil Yönetim Başkanı Hasan Kasapoğlu’na şilt takdim etti. Şilt takdiminde böyle bir salonu PAÜ ve Denizli’ye kazandırdığı için Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ve Denizli adına Hasan Kasapoğlu’na teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kasapoğlu’nun Denizli’ye hizmetlerinin devam ettiğinin altını çizdi.

Denizli Valisi Ali Fuat Atik’in eşi Fulya Atik, görme engelli üniversite öğrencilerine akıllı baston hediye eden, Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD) Yönetimi adına Hasan Kasapoğlu’na şilt takdiminde bulundu.

6.1kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz