Başkan Özkan oldu

Yayınlanma:15 Kasım 2021 16:05 Güncelleme:22 Kasım 2021 20:34

Pamukkale Üniversitesi’nde İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı görevine Ahmet Yücel Özkan getirildi.

Pamukkale Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı görevini bir süredir vekaleten yürüten İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Umut Uyar’ın, yoğun akademik programı nedeniyle görevinden ayrıldığı bildirildi. Bu göreve daha önce İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı yapan Ahmet Yücel Özkan getirildi.

PAÜ’nün resmi twitter hesabından yapılan açıklamada “Yoğun akademik programı nedeniyle İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı görevinden ayrılan Doç. Dr. Umut Uyar’ın yerine Ahmet Yücel Özkan getirildi. Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Doç. Dr. Uyar’a emeklerinden dolayı teşekkür ederken; Özkan’a yeni görevinde başarılar diledi.” ifadelerine yer verildi.

Geçtiğimiz aylarda Pamukkale Üniversitesi’nin daire başkanlıklarına yapılan akademik atamalar rahatsızlık uyandırmış, işleyiş, kurum hafızası ve çeşitli nedenlerden dolayı idari kadroların bu görevi yürütmesinin uygun olacağı ifade edilmişti. Bu görüşte olanlar görev değişikliğinin doğru bir karar olduğunu, hatta geç kalındığını belirttiler.

6.1kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz