Pamukkale Üniversitesi’nin sloganı değişti

Yayınlanma:07 Ekim 2021 21:56 Güncelleme:26 Ekim 2021 12:40

Pamukkale Üniversitesi’nin sloganı değişti. PAÜ’nün yeni sloganı “Üniversite hayatın rehberidir” oldu.

Pamukkale Üniversitesi uzun yıllar “Birlikte, bilimle, geleceğe” sloganını kullandı. Daha sonra bir süre “Çağdaşlığa geleceğe bilgiyle” sloganı ile yola devam edildi. Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ise, katıldığı bazı televizyon programlarında “Üniversite hayatın rehberidir” sloganını dillendirdi. Üniversitenin değişen web sitesiyle birlikte “Üniversite hayatın rehberidir” Pamukkale Üniversitesi’nin yeni sloganı oldu.

Web sitesi değişti

Pamukkale Üniversitesi’nin resmi web sitesi (pau.edu.tr) değişti. Anasayfada yapılan değişiklikle manşet alanında okulun vizyon alanları olan Spor Merkezi, PAÜ Bitki Genetiği ve Tarımsal Biyoteknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi, Deniz Kaplumbağaları Araştırma, Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi ile Laodikeia Antik Kentine yer verildi. Ayrıca, 2020 TÜBA Üstün Başarılı Bilim İnsanı Ödülünü alan Prof. Dr. Necip Atar ile TUS sınavında Türkiye ikincisi olan Tıp Fakültesi öğrencisi Dr. Tarık Düzenli’ye manşet bölümünde yer aldı.

Manşet alanının hemen altında iki ayrı sütunda duyuru ve etkinliklere yer verilirken, alt bölümde ise üniversite haberleri bulunuyor.

6.1kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz