KYK ve özel yurt temsilcileri ile toplantı yapıldı

Yayınlanma:09 Eylül 2021 22:26 Güncelleme:25 Eylül 2021 11:56

Pamukkale Üniversitesi’nin açılmasına kısa bir süre kala öğrencilerin kalacakları Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) ve özel yurt temsilcileriyle toplantı yapıldı.

Pamukkale Üniversitesi 20 Eylül’de derslere başlayacak. O tarihten itibaren öğrencilerin en temel ihtiyacı olan barınma ile ilgili son hazırlıklar Pamukkale Üniversitesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından gözden geçiriliyor.

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Can, öğrencilerin barınma hizmetleri ile ilgili bilgi almak için Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’ne bağlı yurt müdürleri ile bir araya geldi.

Dekanlık toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Dekan Prof. Dr. Bilge Can, Yurt Hizmetleri Müdürü Tekin  Kazak, Biruni Yurt Müdürü Vildan Başbuğ ve Fatma Yıldız Hanım Yurt Müdürü Özden Kacar katıldı.

Pandemi döneminde okulda ve yurtlarda alınan tedbirlerin konuşulduğu toplantıda barınmadan beslenmeye, temizlikten güvenliğe bir çok konu masaya yatırıldı.

Öte yandan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından özel öğrenci yurtlarının işletmecileri ile toplantı gerçekleştirildi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nun başkanlık yaptığı toplantıda alınması gereken tedbirler anlatıldı.

6.1kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz