PAÜ genel sekreteri değişti

Yayınlanma:10 Ağustos 2021 19:51 Güncelleme:27 Ağustos 2021 20:25

Pamukkale Üniversitesi’nde yaklaşık 11 aydır genel sekreterlik görevini yürüten Prof. Dr. Selçuk Burak Haşıloğlu  görevinden ayrıldı. PAÜ’nün yeni genel sekreteri Doç. Dr. Mehmet Çiçek oldu.

Pamukkale Üniversitesi üst yönetiminde önemli bir görev değişikliği yaşandı. PAÜ’nün resmi twitter hesabından yapılan paylaşımda “Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Genel Sekreterlik görevinden ayrılan Prof. Dr. Selçuk B. Haşıloğlu’na yürüttüğü çalışmalardan ve emeklerinden dolayı teşekkürlerini sunarak makamında plaket ile çiçek takdim etti. Genel Sekreterlik görevine atanan Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Çiçek’i tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Neden ayrıldı?

Yaklaşık 11 aydır genel sekreterlik görevini yürüten Prof. Dr. Selçuk Burak Haşıloğlu’nun istifası PAÜ’de şaşkınlık yarattı. Haşıloğlu’nun Türkiye Satranç Federasyonu başkanlığına aday olacağı ve iki görevi bir arada yürütmekte zorlanacağından dolayı genel sekreterlik görevinden istifa ettiği iddia edildi.

Genel sekreter Doç. Dr. Mehmet Çiçek

PAÜ’nün yeni genel sekreteri olan Doç. Dr. Mehmet Çiçek, Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcılığı, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölüm Başkanlığı ile Deniz Kaplumbağaları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü görevlerini yürütüyor. 1999’da PAÜ’de araştırma görevlisi olarak akademik hayatına başlayan Çiçek’e yeni görevinde başarılar dileriz.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz