Yayınlanma:07 Ağustos 2021 16:45 Güncelleme:27 Ağustos 2021 20:06

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin kuruluşunun 50. yıl ödül töreninde Pamukkale Üniversitesi’ne beş ödül birden verildi. DGC’nin 25 yıl ve üzerindeki üyeleri ile kentin ekonomik, siyasi, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayan isimleri ödüllendirildi.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, sansürün kaldırılışının 113. yıl dönümü ve 24 Mayıs Basın Bayramı nedeniyle 50. kuruluş yıl dönümünde farkındalık yaratmak amacıyla Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde ‘50. Yıl Basın Ödülleri’ töreni düzenledi.

DGC, cemiyetin 25, 30, 40 yıllık üyelilerine ve Denizli’nin ‘Anadolu Kaplanı’ olmasında rolü olan Denizli Valiliği’ne, Denizli Büyük Şehir Belediyesi’ne, Sanayi Odası’na, Ticaret Odası’na, Denizli Ticaret Borsası’na ve meslek odaları başkanlarına, PAÜ Rektörlüğü’ne, sanayicilere, kültür, turizm, siyasi ve ekonomik alanda başarılı olmuş isimler ile akademisyenlere ödül verilmesini kararlaştırdı.

Pamukkale Üniversitesi’nin 5 ödül birden aldığı törende Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, öğretim üyeleri Prof. Dr. Bülent Topuz, Prof. Dr. Turgut Tok, Prof. Dr. Celal Şimşek, Prof. Dr. Ercan Haytoğlu ile DGC’de 25 yıl üyeliğini dolduran Cenk Öztürk’e ödülleri verildi.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz