Yayınlanma:27 Mayıs 2021 13:32 Güncelleme:21 Haziran 2021 18:11

PAÜ’de Acil Tıp Teknisyeni olarak görev yapan 23 yaşındaki Ömer Çeliktaş simli genç, kendisine ilaç enjekte ederek yaşamına son verdi. Geriye “yaşamayı beceremedim. Yoruldum” diye bir mektup bırakan gencin, ailesinden habersiz sanal paraya yatırım yaptığı, kaybedince de canına kıydığı ileri sürüldü.

Alınan bilgiye göre olay, Merkezefendi’nin Saraylar Mahallesi Demirciler Caddesi’ndeki Havuzlu İş Hanı’nda yaşandı. Pamukkale Üniversitesi’nde Acil Tıp Teknisyeni  (ATT) olarak çalışan 23 yaşındaki Ömer Çeliktaş, ek iş olarak çalıştığı bıçakçıda, koluna ilaç enjekte ederek yaşamına son verdiği anlaşıldı.

Geriye, el yazısıyla yazdığı bir sayfalık veda mektubu bırakan Çeliktaş, mektupta, “Yaşamayı beceremedim. İntiharı kendi hür irademle yaptım. Yoruldum” gibi ifadeler kullandı.

Çeliktaş’ın cansız bedeni, olay yerinde yapılan incelemenin ardında Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

BITCOIN KURBANI MI?

Öte yandan, her ne kadar bıraktığı intihar mektubunda bu detaya yer vermese de, yakın arkadaşlarından edinilen bilgilere göre Çeliktaş’ın yüklü miktarda, sanal para olarak bilinen Bitcoin üzerinden işlem yaptığı, sanal para piyasasının hızla düşmesi nedeniyle büyük zarara uğradığı, bu nedenden dolayı da suçluluk duyarak bunalıma girdiği iddia edildi.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz