PAÜ öğretim üyesi uluslararası hakem olarak görev aldı

Yayınlanma:11 Mayıs 2021 11:37 Güncelleme:03 Haziran 2021 20:43

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölüm Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özgür Mülazımoğlu Ballı, 21 – 25 Nisan tarihlerinde İsviçre’nin Basel şehrinde düzenlenen Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası’nda uluslararası hakem olarak görev yaptı. 

Basel’de, 21-25 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlenen, 9. Avrupa Erkek ve Kadınlar Artistik Cimnastik Bireysel Şampiyonasına 38 ülkeden 109 Kadın sporcu 155 Erkek sporcu ve 62 kadın hakem ve 85 erkek hakem şampiyonada görev yaptı. Şampiyona’da Türkiye’den toplamda dört Uluslararası Hakem görev alırken, PAÜ Spor Bilimleri Fakültesi, Rekreasyon Bölüm Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özgür Mülazımoğlu Ballı görev alan dört Türk Uluslararası hakem arasında yer aldı.

Ayrıca Büyükler kategorisinde düzenlenen 9. Avrupa Erkek ve Kadınlar Artistik Cimnastik Bireysel Şampiyonasında Türkiye Milli Takım sporcuları erkeklerde paralel aletinde Ferhat Arıcan ile altın madalya, Barfiks aletinde Âdem Asil ile bronz madalya alarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etti.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz