Pamukkale Üniversitesi öğrencileri, Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan’a yapılan ziyaretlerin üniversitenin twitter hesabından yapılmasına tepki gösterdi. Öğrenciler, rektörün kişisel twitter hesabı açmasını ve ziyaret fotoğraflarını bu hesaptan yapmasını önerdi.

Pamukkale Üniversitesi’ne önce vekaleten, daha sonra asaleten atanan Prof. Dr. Ahmet Kutluhan’a hayırlı olsun ziyaretleri sürerken, bu ziyaretler üniversitenin resmi twitter hesabı olan @pauedutr adresinden paylaşılıyor. Yaklaşık altı aydır rektörlük koltuğunda oturan Kutluhan, bir yandan makamında konukları kabul ederken, bir yandan da iade-i ziyarette bulunuyor.

Pamukkale Üniversitesi öğrencileri ise ziyaretlerin üniversitenin resmi twitter hesabından yapılmasına tepkili. Ziyaret twitlerinin altına yorum yapan öğrenciler “Üniversite hesabı mı rektörün kişisel ziyaret hesabı mı belli değil”, “İkinci dönem ile ilgili bir açıklama yapın, yıldım ziyaret fotoğrafları görmekten”, “Bitmiyor ziyaretler bitmiyor” diyerek tepki gösterdiler.

Pamukkale Üniversitesi öğrencileri, rektörün kişisel twitter hesabı açmasını ve ziyaret fotoğraflarını bu hesaptan yapmasını önerdi.

İşte o tepkilerden bazıları:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz