Aynı fakülteden iki öğretim üyesi bir hafta içinde koronadan öldü

ilyas-celik

Yayınlanma:02 Aralık 2020 10:52 Güncelleme:17 Aralık 2020 14:47

Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. İlyas Çelik, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde koronavirüsten dolayı bir hafta içinde iki öğretim üyesi hayata gözlerini yumdu. 26 Kasım tarihinde Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Numan Behlül Bektaş, bugün ise Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. İlyas Çelik koronavirüsten dolayı vefat etti.

Prof. Dr. Sebahattin NAS

Doç. Dr. İlyas Çelik ile aynı anabilim dalında görev yapan Prof. Dr. Sebahattin Nas’ın ise Covid-19 testinin pozitif çıktığı ve tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

23 yıldır PAÜ çatısı altında görev yapan Doç. Dr. İlyas Çelik hocamıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve akademik camiaya başsağlığı dileriz.

ÖZÜR…

Sevgili Paüburada takipçileri, bu haberimizde, PAÜ Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Ferhat Ağırman’ın, COVİD nedeniyle yoğun bakımda olduğu yazılmış, daha sonra edindiğimiz bilgilere göre, Sayın Ağırman’ın korona atlattığı ve iyileştiği, yoğun bakımda da bulunmadığı anlaşılmıştır. Eksik bilgi nedeniyle meydana gelen yanlışlıktan dolayı, düzeltir özür dileriz…

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz