sergi-egitim

Yayınlanma:24 Kasım 2020 17:04 Güncelleme:12 Aralık 2020 19:39

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi, salgın koşullarını göz önüne alarak 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü diğer yıllardan farklı olarak bu yıl dijital platformlardan kutladı. Kutlamalar kapsamında Dr. Öğretim Üyesi Görkem Utku Alparslan, eserlerini sanal sergide bir araya getirirken, öğretim üyeleri ve geleceğin öğretmenleri PAÜ öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama mesajları için kamera karşısına geçti.

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Görkem Utku Alparslan’ın, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle hazırladığı Sanal Sergisi, çevrimiçi olarak ziyarete açıldı.

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-İş Eğitimi Dr. Öğretim Üyesi Görkem Utku Alparslan “Aracısız Desen” adlı sanal sergi dijital ortamda görülebilecek. Lavi (mürekkep + fırça) tekniğinde günlük yaşama dair resimlerin yer aldığı sergide lirik desenin önemini göstermeye çalışan Dr. Öğr. Üyesi Alparslan, toplamda 3 aylık bir çabanın ürünlerini sergiledi. Doğrudan göz ile çalışan Dr. Öğr. Üyesi Alparslan, gözle çalışmanın önemini resim öğretmeni adaylarına göstermeye çalıştığını söyledi.

30 Kasım tarihine kadar açık kalacak Dr. Öğr. Üyesi Görkem Utku Alparslan’ın kişisel sanal sergisi için: https://www.artsteps.com/view/5faa5fc3cf45454ba99475e9 adresini ziyaret edebilirsiniz.

PAÜ Eğitim Fakültesi Öğretmenler Gününü yayımladıkları video mesaj ile kutladı.

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi akademisyen ve öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması için kamera karşısına geçti.24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Can, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Hülya Şahin Baltacı ve Doç. Dr. İbrahim Tuncel, bölüm başkanları ve öğrencilerin kutlama mesajlarını içeren görüntüler klip halinde bir araya getirildi.

PAÜ Eğitim Fakültesi’nin YouTube kanalı üzerinden erişime açılan kutlama mesajını https://www.youtube.com/watch?v=BTFsmH_EHxI&feature=sha bağlantısına tıklayarak izleyebilirsiniz.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz