Denizli’de vaka sayısında yüzde 35 artış var, günlük 350-400 pozitif vaka tespit ediliyor, üniversitelerin yüz yüze eğitime başlaması hedefleniyor. “PAÜ’de eğitim nasıl devam etmeli?” anketi düzenledik, 2 bin 151 kişi katıldı ve bakın sonuç ne çıktı?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son bir haftaya ilişkin yaptığı değerlendirmede Denizli’de vaka sayısında yüzde 35 artış olduğunu açıklamıştı.

Denizli Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Rıza Hakan Erbay, Denizli’de 350-400 pozitif vaka tespit edildiğini, vaka sayısı olarak Ege Bölgesi’nde ilk sırada olduklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, corona virüsü salgını nedeniyle hala açılmayan üniversitelerin tekrardan yüz yüze eğitime başlamasıyla ilgili olarak “İnşallah mümkün olan en kısa sürede yükseköğretimde de yüz yüze eğitim öğretimi başlatmayı hedefliyoruz” dedi.

PAÜ Burada ekibi olarak bu konuda  Pamukkale Üniversitesi öğrencisinin düşüncesini merak ettik. @pauburada twitter hesabımızdan bir anket düzenledik. Ankette “PAÜ’de eğitim nasıl devam etmeli?” sorusunu yönelttik. Yüz yüze, hibrit ve uzaktan eğitim seçenekleri vardı. 2 bin 151 oyun kullanıldığı ankette yüz yüze eğitim isteyen %31.7, hibrit eğitim isteyen %26.3 ve uzaktan eğitim isteyen % 42 sonucu ortaya çıktı.

UZAKTAN EĞİTİME ESNAF TEPKİLİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz