Bu iğrenç paylaşımın sahibi, kimin danışmanı?

Yayınlanma:03 Nisan 2020 22:16 Güncelleme:06 Ağustos 2021 23:44

Hüseyin Aslan, şu anda bir üniversite rektörünün 4 isimden oluşan danışman listesinin en başında bulunuyor.

Bu kişi, @huseyinaslan32 hesabıyla Twitter’da boy gösteriyor, danışmanlığını yaptığı rektöre methiyeler düzüyor, danışmanı olduğu rektör de, paylaştığı twitlerini beğeniyor ve retweet yapıyor.

Ve bu isim, yaklaşık 18 saat önce kendi twitter hesabından yaptığı iğrenç bir paylaşımla, 96 yıllık bir geçmişe sahip olan, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından siyasi hayata kazandırılan Cumhuriyet Halk Partisi’ne, ağza alınmayacak bir iğrençlikle, adeta hakaretler yağdırdı.

İşte o iğrenç tweet

“100 yıldır devam eden bir illet bu zihniyet..! Zındıka komitesi,deccal ve süfyanın siyasi kurumu,TÜRK e dinini,dilini,mukaddesatını unutturmaya memur ingiliz maşası, terör ve kaos sevici,darbetör,nerde bir pis iş ve pislik biri var arkasında bu alçak şebeke… #VirüstenBeterChp”

İşte CHP’yi ve ona inananları, hatta koyduğu 100 yıllık sürece bakıldığında da, bu partinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü de ayırmadan saldırma densizliği gösteren, CHP’yi zındıka komitesi, deccal, Türk’e dilini ve dinini unutturmak isteyen, İngiliz maşası, darbeci, pis iş ve pisliklerin arkasındaki alçak şebeke tanımlamalarıyla adeta hakaret yağmuruna tutan bu isim, son günlerde eşini üniversiteye atayan, mobbingden ceza yiyen, şoförünü, müdür yapan, sahte evrak düzenlenen ve son olarak da BİYOM Merkezi’ndeki bilim tarlalarından kanalizasyon hattı geçirerek Türkiye gündemine oturan, Pamukkale Üniversitesi’nin Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ın  Danışmanı Hüseyin Aslan.

PAÜ Rektörlük Danışmanı Hüseyin Aslan, hakaretlerini sıralamakla yetinmemiş, ayrıca tweetinin sonuna ‘#virüstenBeterChp” ‘hashtag’ını da eklemeyi ihmal etmemiş.

Savcıları göreve çağırıyoruz

ŞİFRE HABER olarak, bu iğrenç paylaşımdan dolayı, en ufak bir sosyal medya paylaşımında bile gazeteciler, aydınlar, akademisyenler hakkında soruşturma başlatmakta tereddüt etmeyen Türkiye Cumhuriyeti’nin savcılarını, ‘şu parti’, ‘bu parti’ demeden, demokrasinin mihenk taşlarından biri olan ve milyonlarca destekçisi bulunan bir partiye ve onun sempatizanlarına yönelttiği bu iğrenç saldırıyla ilgili, gerekli soruşturmayı başlatmaya davet ediyoruz.

Kaynak: Şifre Haber

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz