Yayınlanma:25 Aralık 2018 19:39 Güncelleme:06 Ağustos 2021 21:49

Pamukkale Üniversitesi Öğrenci Toplulukları Çalışma Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.

PAÜ Kınıklı Merkez Yerleşkesi Gölbahçe’de yer alan Merkez’in açılışına, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ başta olmak üzere, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Prof. Dr. Osman Çiftçi, Prof. Dr. Erdinç Duru, PAÜ Yönetim Kurulu Üyeleri, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Halil Tekin, Sağlık Kültür Spor Daire Başkan Yardımcısı Fatih Mehmet Demir ile birlikte idari yöneticiler, topluluk danışmanları ve çok sayıda topluluk öğrencisi katıldı.

Öğrencilerle birlikte merkezin açılışını gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: ‘‘Üniversitemizin, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı’na bağlı 160 öğrenci topluluğumuz bulunmakta ve bu topluluklarımız bir yılda yaklaşık 900 adet etkinlik düzenlemekte. Bugüne kadar öğrenci topluluklarımız çok güzel çalışmalar yürüttüler. Bundan sonra Öğrenci Toplulukları Çalışma Merkezi’nde topluluk öğrencilerimizin daha büyük bir şevkle çalışmalarını sürdüreceklerine inancım tam. Bu merkezde topluluklarımızın yürüteceği çalışmalarla güzel etkinlikler gerçekleştirmelerini temenni eder, hepsine başarılar dilerim.’’

Öğrencilerin heyecanla beklediği PAÜ Öğrenci Toplulukları Çalışma Merkezi’ndeki salonların PAÜ Pusula Bilgi Sistemi üzerinden topluluklara tahsisinin sağlanacağı bilgisini veren Rektör Bağ, açılış programının sonunda gerçekleştirilen ikramda öğrencilerle birlikte toplu hatıra fotoğrafları çektirdi.

Çalışmalar için ayrılan üç topluluk odası, kırk beş kişilik bir toplantı salonu, biri performans sanatları etkinlik çalışmalarına uygun olarak tasarlanmış aynalı salon olmak üzere 4 çalışma salonu, idari ve destek personele ait odaları bulunan PAÜ Öğrenci Toplulukları Çalışma Merkezi, haftanın yedi günü öğrencilerin hizmetine açık olacak.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz