Konforlu eğitim

Yayınlanma:21 Aralık 2018 19:13 Güncelleme:11 Kasım 2020 22:35

Eğitim, Mühendislik ve Tıp Fakültelerinde öğrencilerin eğitimine yönelik modern, konforlu, teknolojik çalışma ve okuma salonları oluşturuldu.

Pamukkale Üniversitesi’nde eğitim gören öğrencilerin çalışma alanlarını iyileştirmeye yönelik bir proje daha hayata geçti. Eğitim, Mühendislik ve Tıp Fakültelerinde öğrencilerin daha verimli eğitim almaları adına özel konseptli çalışma ve okuma salonları oluşturuldu.

İlgili bölümlerin özel görselleriyle tasarlanan, internet bağlantılı, led aydınlatmalı, modern, konforlu ve ergonomik mekanlar öğrencilere verimli çalışma koşulları sunacak. 270 öğrencinin aynı anda yararlanabileceği 9 ayrı çalışma ve okuma salonları yapılan açılışların ardından öğrencilerin kullanımına açıldı.

Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, beraberindekiler ile birlikte çalışma salonlarını yerinde inceledi. Kullanıma giren salonlarda çalışmalarını sürdüren öğrencilerle bir araya gelen Rektör Hüseyin Bağ, çalışma ve okuma salonları hakkında öğrencilerin görüşlerini dinledi.

Çalışma ve okuma salonlarının yanı sıra Tıp Fakültesi Dekanlık binasında öğretim elemanları için de dinlenme salonu açılışı yapıldı.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz